کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی آزمون‌لند به‌دقت ملاحظه فرمائید.

ورود کاربران به وب‌سایت آزمون‌لند هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‌های تشویقی، حساب کاربری، ویدئوهای آموزشی، آزمون‌ها و سایر خدمات ارائه شده توسط آزمون‌لند به‌معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات آزمون‌لند است. توجه داشته باشید که ثبت هر گونه خرید خدمات نیز در هر زمان به‌معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آزمون‌لند از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

نرم‌افزار آزمون‌لند که توسط آموزشگاه علمی اسدی‌کیا به مجوز شماره ۱۴۵۱۲۲/۱۲۵ وزارت آموزش و پرورش طراحی و ارائه شده است به‌منظور تسهیل ارائه خدمات آموزشی اساتید معتبر آموزشگاه علمی اسدی‌کیا به دانش‌آموزان عزیز آماده ارائه انواع سرویس‌های آموزشی از قبیل ویدئوهای آموزشی، تدریس آن‌لاین، آزمون‌های آنلاین و سایر خدمات می‌باشد.

بر این اساس ضروری است پیش از استفاده از خدمات آزمون‌لند، این شروط را به‌دقت مطالعه بفرمایید.

توجه: هرگونه علامت، عدد، کلمه، تصویر یا نشان الکترونیک که اثر هویت امضاکننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود، به‌منزله امضای الکترونیک و همانند امضای دست‌نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را به مفاد سند ملتزم می‌نماید.

الف) خدمات

۱. حساب کاربری

برای عضویت در آزمون‌لند و استفاده از خدمات موجود در وب‌سایت، لازم است هر کاربر اقدام به ایجاد یک حساب کاربری در آزمون‌لند نماید. برای ایجاد حساب کاربری شرایط زیر الزامی است.

داشتن ۱۸ سال تمام شمسی (از آنجا که بیشتر مخاطبین آزمون‌لند دانش‌آموزان دبستان و متوسطه 1 می‌باشند افتتاح حساب کاربری فقط توسط والدین محترم امکان‌‌پذیر می‌باشد و آن‌ها می‌توانند در این قسمت نظارت کامل داشته باشند).

تکمیل فرم مشخصات از قبیل نام، نام خانوادگی و شماره همراه و کد ملی.

۱-۱)  هر شخص تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری در آزمون‌لند است.

۱-۲)  هر کاربر مسؤولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می‌پذیرد و متعهد می‌شود که در صورت تغییر در بخشی از این اطلاعات، حساب کاربری خود را به‌روز نماید.

۱-۳)  در صورت عدم همکاری و ارائه نکردن اطلاعات مربوط از جانب کاربر آزمون‌لند حق انسداد حساب کاربر را خواهد داشت.

۲. هزینه‌های استفاده از خدمات و سایر هزینه‌های مرتبط و نحوه پرداخت آن

۲-۱)    با توجه به این‌که اتصال به اینترنت برای استفاده از نرم‌افزارهای آزمون‌لند ضروری است، کاربر می‌بایست اینترنت مورد نیاز را به‌انضمام سایر لوازم استفاده از نرم‌افزارهای آزمون‌لند تدارک ببیند و مخارج آن‌ها را شخصاً تأمین نماید.

۲-۲)   تمامی خدمات، سرویس‌ها و پکیج‌ها در وب‌سایت آزمون‌لند به تفکیک معلوم و شرایط مشخصی دارند، لذا حق انتخاب از چگونگی استفاده حساب کاربری به‌عهده کاربر محترم می‌باشد.

۲-۳)   کاربر هزینه کاربری را به چند روش می‌تواند پرداخت کند. از طریق درگاه اینترنتی درون وبسایت و یا از طریق سرویس تلفنی آزمون‌لند.

۳. مالکیت حقوق معنوی نرم‌افزارهای آزمون‌لند

مالکیت معنوی نرم‌افزارهای آزمون‌لند و تمامی ملحقات آن از جمله نام، علامت تجاری و خدمات ارائه شده تحت این نام و...) متعلق به آموزشگاه علمی اسدی‌کیا می‌باشد و درنتیجه:

۳-۱)  کاربران تنها اجازه استفاده محدود و غیرانحصاری از خدمات آن را تحت شرایط قرارداد حاضر دارند، بدون آن که این استفاده حتی برای آن‌ها نسبت به مالکیت نرم‌افزارهای آزمون‌لند یا سایر حقوق معنوی مربوطه ایجاد نماید یا اجازه‌ی استفاده از نام، علامت تجاری، لوگو، ویدنوی آموزشی، آزمون‌های طراحی شده توسط گروه آزمون‌لند را به آن‌ها اعطا نماید.

۳-۲) کاربران نمی‌توانند نرم‌افزارهای آزمون‌لند را تغییر دهند، بازتولید یا بازنویسی کنند یا از آن برای تولید یک برنامه مشابه استفاده نمایند.

۳-۳) کاربران مجاز به استفاده از خدمات نرم‌افزارها و محتویات وب‌سایت آزمون‌لند جز در شرایط مقرر در این قرارداد نیستند و حق اجاره، فروش و به‌طور کلی انتقال و دانلود محتویات را ندارند و حقوق ناشی از آن و یا نمایش عمومی آن را نخواهند داشت و در صورت مشاهده هرگونه تخلف توسط افراد حقوقی یا حقیقی آموزشگاه علمی اسدی‌کیا شکایت رسمی خود را طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه‌ای پیگیری خواهد کرد.

۴. تعهدات عمومی کاربر

۴-۱)  کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار دیگر اشخاص قرار دهد یا آن را به هر نحو دیگری منتقل نماید. در صورت تخلف مسؤولیت تمام اقدامات انجام شده توسط دیگران به‌عهده صاحب حساب کاربری خواهد بود.

۴-۲) مسؤولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌شود مطلقاً به‌عهده شخص کاربر است.

۴-۳) کاربر می‌بایست در زمان خرید پکیج و یا استفاده از حساب کاربری خویش دقت فرماید، زیرا عودت هزینه پس از خرید امکان‌پذیر نمی‌باشد و کاربر تنها می‌تواند از خدمات خریداری شده استفاده نماید.

۴-۴) کاربر اقرار می‌نماید که با افتتاح حساب کاربری در آزمون‌لند تنها مجوز استفاده‌ی غیرانحصاری، غیرقابل انتقال و محدود از خدمات آن را دریافت می‌کند و به این ترتیب مدعی مالکیت یا حقی نسبت به آزمون‌لند (اعم از کپی‌رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی آن) نیست.

۵. تعهدات شرکت

۵-۱)  شرکت متعهد به تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت است و در این راه تلاش می‌کند با به‌روز رسانی نرم‌افزارهای متناسب با نیاز کاربران سطح خدمات ارائه شده را ارتقاء بخشد.

۵-۲) شرکت متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که در نتیجه استفاده کاربران از خدمات آزمون‌لند در نرم‌افزار ثبت و ذخیره می‌شود.

۶. قانون حاکم و شیوه حل اختلاف

قرارداد حاضر از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و در صورت بروز اختلافات طرفین تلاش خواهند کرد تا اختلاف خود را به‌صورت مسالمت‌آمیز و از راه گفتگو حل و فصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف از طریق مراجعه به مراجع قضایی تهران حل و فصل خواهد شد.